Nejdříve se u nás zaregistrujte

Zadejte uživatelské jméno, email a heslo. Klasika.

Po registraci se dostanete na svou Nástěnku, kde vždy uvidíte všechny informace ke svému projektu. Zde prosíme vyplňte váš profil a kontakt v záložce Můj účet. Odsud pak můžete i přidat svůj projekt.

Projekt ale můžete přidat i z hlavní strany.

Nejprve vyberte krátký ale trefný název vašeho projektu. Pod tímto názvem se bude zobrazovat u nás na stránce i všude po internetu. 

Do pole popis napište vše o vašem projektu. Text rozdělte do dobře čitelných odstavců. Mezi odstavce můžete přidat i fotografie kliknutím na „Mediální soubory“, jejich nahráním a následným vložením do textu. Doporučená velikost fotografií je 640×480 px

Jestli nevíte jak na to, inspirujte se u jiných projektů na našich stránkách.

Dále vyplňte pole Krátký popis, což by měl být jeden kratší, ale vše vystihující odstavec. Ten bude vidět v náhledu vašeho projektu společně s jeho názvem.

Vyberte kategorii, do které váš projekt podle vás spadá nejlépe.

Můžete vyplnit i tagy. Ty pomáhají váš projekt na našich stránkách i na internetu lépe najít.

Přidejte hlavní fotografii vašeho projektu. Její doporučená velikost pro dobré zobrazení na našich stránkách je 1100 x 950 px.

Pokud má váš projekt i video, nahrajte jej na YouTube nebo podobný server, a vložte zde jeho adresu url.

Jako způsob ukončení projektu zvolte Datum ukončení. Projekty na našem webu trvají přesně 30 dní a jiný způsob ukončení v tuto chvíli neumožňujeme. 

Zvolte si od jakého data má váš projekt začít běžet. Pokud například váš projekt vložíte desátého dne v měsíci a dáte datum desátého, nestihneme to, protože váš projekt musí projít naší kontrolou. Sami pak nastavíme datum na co nejbližší termín. Stejně tak vyberte datum konce projektu, což je přesně 30 dní od začátku. I toto datum vám upravíme.

Vyberte minimální a maximální část finančního příspěvku pro váš projekt. Minimální slouží k tomu, aby vám lidé nepřispívali pětikorunou, což by po odečtení poplatků za platbu kartou mohlo vést do záporné částky. Doporučujeme nastavit jakoukoliv částku od 100 Kč. Maximální částku vyplnit nemusíte. Příspěvek pro vás pak nebude nijak omezen. 

Vložte částku, kterou chcete vybrat. Myslete na to, že z celkové částky budou odečteny poplatky za platbu kartou (1,4 % + 6,50 Kč) a 7 % naše provozní náklady. Každopádně i pokud vyberete menší, nebo vyšší částku, než je váš cíl, tuto částku poníženou o výše zmíněné poplatky dostanete. Cílová částka je tedy především orientační.

Dále vyplňte částku, která se u vašeho projektu objeví jako částka doporučená pro příspěvek. 

A dále můžete podle vzoru vyplnit přednastavené částky, které se zobrazí v samostatných klikacích rámečcích u vašeho projektu. Těchto přednastavených částek doporučujeme vyplnit 3 až 5.

A takhle to bude vypadat u projektu.

Zvolte, zda seznam lidí, kteří podpoří váš projekt, necháte veřejný nebo anonymní. Standardně se zobrazuje Jméno, Příjmení a Částka.

A vyberte zemi, odkud jste, a také místo.

Sekce Možnost odměny je zvláštní sekce, kterou doporučujeme vyplnit jen tehdy, pokud svým dárcům chcete za jejich příspěvek poskytnout nějakou fyzickou odměnu. V takovém případě jste po skončení projektu povinni odměnu dárcům dodat. Tuto sekci je možné ignorovat a nevyplňovat. 

A nakonec to nejdůležitější. Potvrďte, že souhlasíte s Podmínkami a váš projekt odešlete ke schválení.

A co pak? Ještě jednou se ve vaší Nástěnce ujistěte, že je zde vyplněn váš e-mail. 

Váš projekt zkontrolujeme, zda je v pořádku. Pokud bude třeba něco doplnit či upravit, zvládneme to buď sami, nebo vás zkontaktujeme. Poté projekt spustíme.

Až skončí, zkontaktujeme vás kvůli ověření vaší totožnosti, která je nutná k zamezení „praní špinavých peněz“.

Pokud si budeme myslet, že váš projekt není pro naše stránky vhodný, dáme vám také vědět.

Jestli si před vytvořením projektu nejste něčím jistí, tak nám napište.